O nas

W czasach propagowania zdrowego stylu życia i troszczenia się o zdrowie nie sposób zapomnieć o pielęgnacji uzębienia oraz całej jamy ustnej. Powszechnie wiadomo, że zadbany i piękny uśmiech to gwarancja lepszego zdrowia i pewności siebie. Dlatego w naszej placówce chcemy pomagać pacjentom, oferując wysokiej jakości usługi za zakresu: higieny i profilaktyki stomatologicznej, stomatologii zachowawczej, endodoncji, stomatologii dziecięcej, stomatologii estetycznej, chirurgii stomatologicznej, protetyki i ortodoncji. Naszym celem jest kompleksowe przeprowadzenie leczenia; z tego powodu stawiamy na nieustanny rozwój i współpracę między lekarzami.

Alicja Mikos
Ukończyła studia na Oddziale Stomatologicznym Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej im. Mikołaja Kopernika w Krakowie (dzisiejszy wydział Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego). Tuż po studiach podjęła pracę w ówczesnym Zespole Opieki Zdrowotnej w Tuchowie, gdzie m. in. prowadziła Poradnię Profilaktyki Wad Zgryzu. Od początku swojej pracy zawodowej interesowała się ortodoncją. W roku 1998 ukończyła I stopień specjalizacji z stomatologii ogólnej odbywanej w ówczesnej Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej przy ul. Marii Skłodowskiej – Curie w Tarnowie. W latach 2001 – 2005 odbywała specjalizację z zakresu ortodoncji w Wojewódzkiej Przychodni Stomatologicznej w Krakowie, a następnie po złożeniu końcowych egzaminów uzyskała tytuł specjalisty ortodonty. W swojej wieloletniej praktyce uczestniczyła w licznych kursach, sympozjach i wykładach. Od roku 1994 jest właścicielem NZOZ MIDENT i po dzień dzisiejszy prowadzi własną prywatną praktykę lekarską w Tuchowie.

Mateusz Mikos
Ukończył studia na wydziale Lekarsko – Stomatologicznym Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Staż podyplomowy odbył w jednej z tamtejszych przychodni stomatologicznych poszerzając wiedzę i umiejętności szczególnie w dziedzinie stomatologii zachowawczej, endodoncji, a także protetyki i ortodoncji. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Doskonali swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną na kursach oraz szkoleniach, a także poprzez lekturę podręczników i czasopism stomatologicznych. W życiu prywatnym zimą jeździ na nartach, a latem pływa na kitesurfingu. Ponad to interesuje się muzyką, sportem, filmem i podróżami.


Katarzyna Sutkowska
Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziale Lekarsko – Dentystycznym. Staż podyplomowy odbyła w Zespole Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie. Jej zawodową pasją jest stomatologia estetyczna i endodoncja. W swojej pracy szczególną troską otacza najmłodszych pacjentów. Stale pogłębia swoją wiedzę oraz doskonali umiejętności praktyczne poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach. Prywatnie miłośniczka aktywnego spędzania czasu, górskich wycieczek, podróży i literatury.